Movies
Ratings
111
ConstantineRated ★ 4.0
Chernobyl DiariesRated ★ 1.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Dead EndRated ★ 1.0
The CatRated ★ 2.0
The Last House on the LeftRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 2.0