Titles you rated
The Brothers GrimmRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Guinea Pig 5: Mermaid in the ManholeRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Wolfhound of the Grey Dog ClanRated ★ 3.0
TenebreRated ★ 3.0
The Bird with the Crystal PlumageRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
OperaRated ★ 3.0
Deep RedRated ★ 5.0
PhenomenaRated ★ 5.0
The Stendhal SyndromeRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0