Movies
Ratings
19
3 IdiotsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0