Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0