Movies
Ratings
209
Fantastic FourRated ★ 0.5
The InternRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0