Series
Ratings
144
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
IntelligenceRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Famous PrincessesRated ★ 0.5
Cutie PieRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
OzRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 0.5- PrimevalRated ★ 2.0
- PrimevalRated ★ 2.0