Movies
Ratings
280
The HostRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0