Titles you rated
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.5