Movies
Ratings
50
Twilight GangstersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0