Titles you rated
I, FrankensteinRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
DreddRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
xXxRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0