Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5