Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0