Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
SWITCHRated ★ 2.0
Ghost StationRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
UnderwaterRated ★ 2.0