Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
HappinessRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5