Titles you rated
Paddington 2Rated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
YoungjuRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0