Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 1.5
Truth or DareRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Dark SkiesRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0