Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0