Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Barbie in the NutcrackerRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0