Series
Ratings
41
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0