Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5