Movies
Ratings
13
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0