Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0