Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5