Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0