Movies
Ratings
103
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5