Titles you rated
The Great King, SejongRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.5
LobbyistRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0