Movies
Ratings
344- WishRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5