Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0