Movies
Ratings
218
Stop Making SenseRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.5
Promising Young WomanRated ★ 2.5
The Island of CatsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0- Trevor Noah Afraid of the DarkRated ★ 4.5
Trevor Noah: Son of PatriciaRated ★ 4.0
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 4.0