Series
Ratings
49
My Beautiful ManRated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 5.0
Love TractorRated ★ 5.0
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0