Series
Ratings
22
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0