Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5