Movies
Ratings
510
Knives OutRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Drifting HomeRated ★ 2.5