Movies
Ratings
15
The ClientRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0