Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0