Titles you rated
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Botsurakuyoteino Kizokudakedo, Himadattakara Mahō-o KiwametemitaRated ★ 3.0
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0- Ultraman GingaRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 4.0