Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0