Movies
Ratings
1301 Evan AlmightyRated ★ 2.0 Evan AlmightyRated ★ 2.0
 The Lost BusRated ★ 3.0 The Lost BusRated ★ 3.0
 KafkaRated ★ 3.0 KafkaRated ★ 3.0
 Claire's KneeRated ★ 4.0 Claire's KneeRated ★ 4.0
 Fallen LeavesRated ★ 3.5 Fallen LeavesRated ★ 3.5
 Bergman IslandRated ★ 4.0 Bergman IslandRated ★ 4.0
 Honey Don't!Rated ★ 3.5 Honey Don't!Rated ★ 3.5
 Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5 Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
 Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0 Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.0 The Boy and the HeronRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
 Pauline at the BeachRated ★ 4.0 Pauline at the BeachRated ★ 4.0
 A Summer's TaleRated ★ 4.0 A Summer's TaleRated ★ 4.0
 Take the Money and RunRated ★ 3.0 Take the Money and RunRated ★ 3.0
 The Phoenician SchemeRated ★ 3.5 The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
 Jane B. by Agnès V.Rated ★ 3.5 Jane B. by Agnès V.Rated ★ 3.5
 After YangRated ★ 4.0 After YangRated ★ 4.0
 BabylonRated ★ 3.5 BabylonRated ★ 3.5