Series
Ratings
296
TempestRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 4.0
- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0