Movies
Ratings
131
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
A Good YearRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5