Titles you rated
Love FictionRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 2.5
SidewallsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Liberal ArtsRated ★ 2.5
Man UpRated ★ 3.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 2.5