Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
An Inconvenient TruthRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
The Iron GiantRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5