Titles you rated
The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Tropic ThunderRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 3.5
Day TripRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0