Movies
Ratings
564
The MatchRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 1.5
La Vie en RoseRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.5
OasisRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
CarterRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 4.0