Titles you rated
Reborn RichRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
- Good PartnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0