Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0