Series
Ratings
16
The NewsroomRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0