Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.0
YoloRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0- VirusRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
StellarRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
The CulpritRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 2.5