Titles you rated
DemolitionRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0