Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
Inside JobRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 1.5
While We're YoungRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 1.0
You've Got MailRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 1.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0